Nasıl Yapılır
Trend

İnstagram Profil Büyütme Ve İndirme

Instagram profil büyütme, gizli profillerin fotoğraflarını indirme, zoom yapma ve resmini büyük görüp indirme.Instagram Profil Fotoğrafı Büyütme Aracı ile instagram pp büyütme işlemi yapabilir ve indirebilirsiniz.Gizli İnstagram profillerindeki resmi dahi indirebiliyorsunuz.

İnstagram Profil Büyütme

Bildiğimiz üzere instagram da birinin profiline girdiğimizde profil fotoğrafı küçücük minnak bir şekilde karşımıza çıkar.O kadar küçüktür ki adeta fotoğrafta ne olduğunu anlayamayız.

İnsanoğlunun doğasında var merak etmek.Durum böyle oluyor diye insan daha da sinir olup daha çok merak etmeye başlıyor.E durum böyle diye biz fotoğrafı tamamen görmekten mi vazgeçeceğiz ?

Cevap veriyorum tabiki de HAYIR! Şahsen ben bu durumda daha inatçı olarak profil fotoğrafını büyütmenin yollarını ararım.Sizinde aradığınızı düşünerek size profil büyütmenin yolunu göstereceğim.Üstelik büyüttüğünüz profil fotoğrafınızı galerinize dahi kaydedebileceksiniz.

İnstagram profili gizli olsun olmasın bütün instagram hesaplarında bu yöntemi kullanarak profil resmini indirebilirsiniz.İnstagram gizli profil fotoğrafı indirme işlemi yapabiliyorsunuz yani.Aşağıdaki adımları harfiyen uygularsanız instagram profil fotoğrafını hem orjinal boyutuna getirebilir hemde profil fotoğrafını indirebilirsiniz.

İnstagram Profil Büyütme Nasıl Yapılır ?

  • İlk başta profil resmini indireceğiniz veya büyüteceğiniz kişinin kullanıcı adını bir yere not edin veya kopyalayın.
  • instadp.com sitesine girin ve karşınıza çıkan kutucuğa not almış olduğunuz kullanıcı adını girin.
  • Kullanıcı adını yazdıktan sonra kutucuğun hemen sağ tarafında bulunan arama butonuna basın.
  • Bu sırada kullanıcı adı sistem tarafından bulunacaktır.Ardından kutucuğun altında “Continue” butonu belirecek, o butona tıklayın.
  • Sizi kullanıcının profiline yönlendirecek.Karşınıza çıkan seçeneklerden “Full Size” seçeneğine tıklayın.
  • Artık kullanıcının profili karşınıza dev bir şekilde çıkacak.
  • Profil resmini indirmek isterseniz resmin hemen altında bulunan “Download” butonuna basmanız yeterlidir.
instagram profil büyütme

İnstagram PP Büyütme Gizli Hesaplarda İşe Yarar mı ?

İnstagram Profil Fotoğrafını Büyütme aracı gizli profillerde dahi işe yaramaktadır.Hangi instagram hesabı olursa olsun instadp.com sayesinde instagram profillerini büyütebilir veyahut indirebilirsiniz.Sitenin tek sıkıntısı fazlaca reklama yer verilmesidir.Reklamlara dikkat ettikten sonra gönül rahatlığı ile instagram resmini indirebilirsiniz.

Ömer Bozdi

Bir şeyi gerçekten bilmek, onu anlatmakla olur.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Gelirlerimiz reklamlardan elde edilmektedir.Hak yememek adına adblock eklentini lütfen kapatır mısın ?