Hakkımda

Merhaba dostlar ismim ve soyismim makelelerden de görüğünüz üzer Ömer Bozdi.Yaşım 20 ve 8 aydır Bursa’da yaşıyorum.Bu internet dünyasına 13 yaşındayken katıldım.13 yaşına kadar hep bir bilgisayarımın olmasını istemişimdir.Maddi durumu iyi olmayan bir ailede büyüdüğüm için bir türlü bilgisayar sahibi olamıyordum.Birgün sabah daha önce karşılaşmadığım bir manzarayla karşılaştım.

İlk defa beni babam uyandırdı.Ömer hadi bilgisayar almaya gidelim dedi.Ben olayın şaşkınlığı içerisinde kaldım.Çünkü daha önce karşılaşmadığım iki durumla karşı karşıyaydım.Birincisi babamın beni uyandırması ikincisi ise bilgisayar alacak olmamızdı.

İlk başta rüya falan görüyorum sanmıştım uyku sarhoşluğuyla.Sonra babam ikince kez seslendi “Hadi Ömer ne duruyorsun !”.Birden yataktan zıpladım ve o anın mutluluğu yaşadım.Babam, o kadar çok bilgisayar istediğimi biliyorduki beni sevindirmek için belkide birikmiş parasını bozdu.Yataktan kalktım ve bilgisayar satan mağazaları gezerek güzel bir bilgisayar aldık.

O zamanın en iyi bilgisayarlarındandı diyebilirim.O gün bilgisayar kullanmaya başladım.Meraklı olma özelliğimle bilgisayarın can damarlarına kadar inmeyi başardım.Yıllar içerisinde ne kadar fazla şey öğrenmiştim ben.

Artık internet sitesi kurabiliyor, grafik tasarım yapabiliyor, video düzenleyebiliyor, bilgisayar tamiri yapabiliyor, az da olsa kodlama yapabiliyordum.Daha bilgisayar adına yapabildiğim çok şey var.Tabiki azim ve çalışmayla öğrendim bunları.

biyografi

Şuan 7 yıllık bilgisayar kullanıcısıyım.Hertürlü şeye neredeyse hakimim.Bende kendi ekmeğimi kazanabilmek adına siteler açtım, youtube videosu çektim.Bu şekilde kendi ekmek paramı kazanmaya başladım.Bu adımı 7 sene önce attım ve hâlâ bu yolu yürüyorum.

Bilgilendirmek İçin Buradayım
Bilgilendirmek İçin Buradayım